Uğur Arıcı

İstanbul, Turkey

Made by Sense

Merhaba, adım Uğur Arıcı. Doğduğumdan beri İstanbul‘da yaşıyorum. Dijital Ürün Yöneticiliği diye bahsettiğim; yazılım üzerine analiz, planlama, geliştirme ve danışmanlık hizmetleri verdiğim bir firmam var.

10 yılı aşan web geliştirme tecrübemi isteyen herkes için faydalı kılmaya çalışıyorum.

Çocuk yaşta oyun olarak görüp ilgilenmeye başladığım web geliştirme teknolojileri yıllar içinde günlük uğraşım haline geldi. Yerel ve küresel birçok firmanın işlerini yaptığım ajanslardan sonra, son 4 yıldır kendi dijital dönüşüm firmamı işletiyorum.

2015 yılından beri özgür yazılım etkinliklerinde kurslar açıyor, davet edildiğim üniversite etkinliklerinde web teknolojileri üzerine sunumlar yapıyorum. Katıldığım etkinliklerin bir listesini buradan görebilirsiniz. İnsanların bir araya gelerek birbirilerinden daha fazla öğrenebildiğine inandığımdan Laravel İstanbul ve Write the Docs İstanbul buluşmalarını düzenliyorum.

Şimdiye değin yüzlerce katılımcıyla, yüz yüze verdiğim kurslarda bir araya geldim ve bazı dersleri YouTube canlı yayınlarıyla tekrar ettim. Bazı öğrencilerimin başarı hikayeleri YouTube kanalımda mevcut.